20 Ocak 2017 Cuma 23:22
Aşk ve Mavi 12.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 27 Ocak 2017 Cuma

ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Aşk ve Mavi dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak bu hafta 11.bölüm ile 20 Ocak Cuma akşamı yayınlanan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

Başrollerinde Emrah İpek, Burcu Kıratlı gibi isimlerin oynadığı ve Cuma akşamlarına damga vurmaya devam eden Aşk ve Mavi dizisi yine heyecan dolu bir bölümle sevenlerinin karşısında oldu.

Yayın hayatına başlamasının ardından kısa bir süre içerisinde geniş bir hayran kitlesine ulaşan Aşk ve Mavi dizisi 11.bölüm ile ekranlarda oldu. İşte yaşanan gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Ali kazadan sonra hastanede yaşam mücadelesi vermeye devam eder. Mavi ise Ali’yi suçladığı için çok pişmandır. Mavi Ali’nin hastanede bir an bile yanından ayrılmaz ve Ali’nin gözlerini açmasını beklemektedir.

Cemal ise kazadan sonra kaybolan ve Mavi’nin bası Mahmut’un cinayetini aydınlatacak tespihin peşindedir. Cemal’den intikam almak için harekete geçen İlyas ise Hasibe’den de yardım alır ve hiç beklenmedik bir hale yapar.

Son yaşananların ardından Göreçki ailesini oldukça zor günler beklemektedir.

Aşk ve Mavi Oyuncu Kadrosu

Emrah İpek – Ali

Burcu Kıratlı – Mavi

Işıl Yücesoy – Refika

Kenan Bal – Fazıl

Cüneyt Mete – Cemal

Ayşegül Ünsal – Fatma

Birgül Ulusoy – Birgül

Necmettin Çolakoğlu – Mahmut

Alayça Öztürk – Safiye

Osman Karakoç – İlyas

Aşk ve Mavi dizisi yeni bölüm fragmanı ATV’nin resmi sayfasının ardından sitemizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 21.01.2017 00:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş