13 Ocak 2017 Cuma 22:55
Aşk ve Mavi 11.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 20 Ocak 2017 Cuma
 ATV’nin beğeniyle takip edilen dizileri arasında yer alan Aşk ve Mavi dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Son olarak 13 Ocak Cuma akşamı ekranlarda olan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Başrollerinde Burcu Kıratlı, Emrah İpek gibi isimlerin oynadığı Aşk ve Mavi dizisinde Ali tarafından öldürülen ağabeyinin intikamı için Ali ile evlenen Mavi’nin intikam duygusunun zamanla aşka dönüştüğü ele alınıyor.

2016 yılının son dönemlerinde sevenlerinin karşısında olan Aşk ve Mavi dizisi geçtiğimiz hafta yeni yıl haftası nedeniyle ekranlarda olamamıştı. 13 ocak Cuma akşamı yayınlanan dizide bu hafta yaşananlar şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Polise gelen bir ihbarın ardından Mavi’nin babası Mahmut’un ölümü ile ilgili dosya tekrardan açılmıştır. Mahmut’un uzun araştırmalar sonucunda cinayete gittiği anlaşılır ve bu haberin ardından Mavi ve ailesi adeta yıkılmıştır.

Cemal ve Fatma ise Mahmut’un ölüm sebebinin ardından korkuyla yaşamaya başlamışlardır. Fazıl Bey ise cinayetin aydınlatılması için tüm seferberleri seferber etmiştir. Cinayet mahalinde bulunan ve Pembe’ye kiracıları tarafından teslim edilen tespih ise işleri iyice karıştırır.

Aşk ve Mavi Oyuncu Kadrosu

Emrah İpek – Ali

Burcu Kıratlı – Mavi

Işıl Yücesoy – Refika

Kenan Bal – Fazıl

Cüneyt Mete – Cemal

Ayşegül Ünsal – Fatma

Birgül Ulusoy – Birgül

Necmettin Çolakoğlu – Mahmut

Alayça Öztürk – Safiye

Osman Karakoç – İlyas

 

Aşk ve Mavi dizisi yeni bölüm fragmanı ATV’nin resmi sayfasının ardından sitemizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 13.01.2017 15:00
Yorumlar

Google+'da Paylaş