20 Aralık 2016 Salı 11:02
Aşk Laftan Anlamaz Hayat ve Murat Barışacak mı?Hayat Murat’tan Boşanacak Mı Barışacak Mı?
 Show TV televizyonda yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisi her bölümü ile ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Aşk Laftan Anlamaz dizisinde hayat ile Murat arasında Soğuk rüzgarlar devam ederken araya bir de Hazal krizi eklendi. Murat'ın hayatına geçmişten gelen Hazal kim olduğu merak edilirken Murat Hazal'ı herkesten gizledi. Peki bu durum hayat ve Murat'ın arasını iyice açacak mı Hazal ayat ve Murat'ın ayrılmasına neden olacak mı İşte detaylar...

Aşk Laftan Anlamaz hayat ve Murat barışacak mı

Murat Hayatımın aşkı olan hayat ile barışacak Ken ona güller alıp kapısına gitti ve kendisini evde bulamadı. O esnada evimize hırsız girdi diye arayan Hazal'a gitti ve kendisini hayatın takip ettiğinden haberi bile yoktu. Hayat Murat'ı hazal ın evine girerken Hatta onun kendisine sarıldığını görünce adeta çılgına döndü.Kıskançlık krizlerine girdi daha önce de Murat'ı  uyaran Hayat onu terk ederek evden ayrıldı.

 Aşk Laftan Anlamaz Murat'ın görüştüğü kız kim

Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Murat ile sarılırken görüntülenen Hazal onun gizli aşkımı daha önce neredeydi?Murat hayatı Hazal ile mi aldatıyor izleyici tarafından merak edilirken bazı tahminlerde onun eski bir arkadaşı dostu ya da kızkardeşi olabileceği yönünde Aşk Laftan Anlamaz yirminci bölümünde Hazal'ın kim olduğunu Hep birlikte göreceğiz.

Son Güncelleme: 20.12.2016 11:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş