20 Ocak 2017 Cuma 19:41
Aşk Laftan Anlamaz 28.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 28 Ocak Cumartesi Show Tv

Show Tv’nin yaz döneminden bu yana ekranlarda olmaya devam eden dizilerinden olan Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarıyoruz. Son olarak 21 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

Başrollerinde Hande Erçel, Burak Deniz, Oğuzhan Karbi, Özcan Tekdemir gibi isimlerin yer aldığı yapımını ise Bi Yapım’ın üstlendiği Aşk Laftan Anlamaz dizisinde heyecan devam ediyor. Cumartesi akşamlarında önemli bir reyting oranına sahip olan Aşk Laftan Anlamaz dizisi son olarak 21 ocak cumartesi akşamı yayınlandı.

Yine çok konuşulacak bir bölümle yayınlanan dizide artık Hayat ile Murat aşklarını yaşamaya başladılar. İşte son bölümden gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Hayat ve Murat bir anlık öfke ile sonsuza dek ayrılma noktasına gelirler ve bu ilişkilerinde yeni bir çığır açmasına neden olur. Murat bir daha asla Hayat’ın elini bırakmama kararı alır. Bu kötü olay ile birlikte onarılmaz hale gelen evlilikleri için de bir ilaç olabilecektir.

Barışmanın ve yeniden el ele olmanın ilacı olarak görülen bu olayın yanı sıra ikisinin de habersiz olduğu bir şey vardır o da bir düşmanın sinsi planları..

Murat ve Hayat’ı cevabı oldukça zor sorular beklemektedir. Haşmet Dede’nin yokluğunun ardından Eminelerin evine musallat olan bir yabancı hepsinin huzursuz olmasına yetecektir.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Show Tv Aşk Laftan Anlamaz resmi sayfasının ardından gelişmeler sitemizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Yorumlar

Google+'da Paylaş