14 Ocak 2017 Cumartesi 22:25
Aşk Laftan Anlamaz 27.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 21 Ocak Cumartesi Hayat sevindirdi
 Show Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor! Son olarak 14 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanan dizi ile ilgili bilgiler ve merak edilenler sizlerle!

 

Başrollerinde Burak Deniz, Hande Erçel, Oğuzhan Karbi gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü cumartesi akşamlarına damga vurmaya devam eden Aşk Laftan Anlamaz dizisinde heyecan devam ediyor. Hayat’ın komadan çıkması ile birlikte herkes sevinmiştir. Hayat’ın Murat’a sorduğu soru ile birlikte herkes duygu seline kapıldı.

Son olarak 14 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanan dizinin son bölümünden gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Hayat ölüm tehlikesi ile birlikte yoğun bakıma kaldırılır. Sevgilisinin yaşadığı durumdan dolayı gözyaşlarına engel olamayan Murat ise büyük bir pişmanlık duyacaktır. İş yerine gittiğinde büyük bir sürpriz ile karşı karşıya gelen Murat önemli bir kişiden önemli bir haber alacaktır.

Hayat ve Murat Azime ile Haşmet’in oyununa yenik düşer ve ikilinin ilişkilerindeki sarsıntının ortadan kalkması için aile büyükleri devreye girer. Haşmet ise Hayat ile Murat’ın arasını yapmaya çalışırken Azime olan ilişkisinde yara alacaktır.

Sevgilisinin rüyasını gerçekleştirmek isteyen Hayat ise beyaz laleler ve sırrını da yanında götürür.

 

Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Show Tv Aşk Laftan Anlamaz resmi sayfasının ardından gelişmeler sitemizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız.
Son Güncelleme: 14.01.2017 15:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş