24 Aralık 2016 Cumartesi 22:39
Aşk Laftan Anlamaz 25.bölüm fragmanı çıktı mı 31 Aralık 2016 Cumartesi hayat murat aşkı
 Show Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 24 Aralık Cumartesi 24.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

Cumartesi akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde Burak Deniz, Hande Erçel, Metin Akpınar gibi isimlerin yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Son olarak 24 Aralık Cumartesi akşamı sevenlerinin karşısında olan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hayat ile Murat arasındaki soğukluk yavaş yavaş yerini yeniden aşka bırakmaya başladı! İşte dizinin son bölümünde yaşananlar;

Son bölüm özeti:

Murat’ın Hayat için hazırladığı sürpriz ile birlikte gecenin sabahı iki aşığın da ilişkilerinde yeni bir dönemin başlangıcı olur.Hayat ise o güne kadar kendisine acı çektiren Murat’ın ağına bu kadar kolay düşmek istemese de yine de aşkına yenik düşer.

Karlar bir kez daha Hayat ile Murat’ın üstüne yağar. Haşmet ve Azime ise yuvayı kurmak için planlar yapmaya devam ederler. Murat’ın öğrendiği gerçek ise iki aile arasındaki ilişkilerin yeniden başka bir boyuta geçmesine neden olacaktır.

Yeni işbirlikleri, yeni kararlar arasında değişmeyen tek bir şey vardır o da Murat ve Hayat’ın hiç bitmeyecek olan aşkı..

 

Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Show Tv resmi sayfasının ardından sizlerle birlikte olacak. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 24.12.2016 12:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş