03 Aralık 2016 Cumartesi 23:29
Aşk Laftan Anlamaz 22.bölüm fragmanı çıktı mı 10 Aralık 2016 Cumartesi Show Tv
 Show Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her cumartesi akşamı sevenlerinin karşısında olmaya devam eden Aşk Laftan Anlamaz dizisi 21.bölüm ile 3 Aralık Cumartesi akşamı yayınlandı. Dizinin 22.bölüm fragmanı da merakla bekleniyor. İşte detaylar..

 

Heyecanla takip edilen gelişmeleri ile yaz döneminden bu yana başarılı bir şekilde yoluna devam eden Aşk Laftan Anlamaz dizisinin başrollerinde Hande Erçel, Burak Deniz, Metin Akpınar gibi isimler yer alıyor. Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yapımını ise Bi Yapım üstleniyor.

3 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanan dizide Hayat Murat’a dönmemeye kararlı olmaya devam ediyor. Murat ise Hayat’ı eve getirmek için elinden geleni yapıyor. İşte dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Hazal’ın ortaya çıkması ve kim olduğunu söylemesinin ardından ortalık karışır! Kim olduğu kadar ortaya çıkmak için seçtiği zaman da manidardır. Hayat’ın kendisini affettirmek için çabalamasının yanı sıra bu durum onu fazlasıyla sarsmıştır.

Murat’a ve evliliğine olan inancı zayıflayan Hayat da evi ve Murat’ı terk etme kararı alır ancak Azime ona başka bir çözüm yolu sunar. Haşmet ve Azime ise arasında kalan 50 yıllık sırları ortaya çıkartırlar ve Haşmet geç kalmış bir sevdanın sevdanın hesabını sorar.

Aşk Laftan Anlamaz dizisi her cumartesi akşamı saat 20.00’de Show Tv’de!

Son Güncelleme: 02.12.2016 19:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş