25 Kasım 2016 Cuma 13:15
Aşk Laftan Anlamaz 21.bölüm fragmanı çıktı mı 2 Aralık Cumartesi Show Tv
 Show Tv ekranlarının en çok takip edilen yapımlarından olan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde heyecan devam ediyor. 26 Kasım Cumartesi akşamı ekranlarda olan dizi ile ilgili bilgiler ve merak edilenler sizlerle!

 

Cumartesi akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan başrollerinde Hande Erçel, Burak Deniz, Metin Akpınar gibi isimlerin yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisi bu hafta 26 Kasım Cumartesi akşamı ekranlarda oldu.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hayat’ın Murat’ı kıskanması ile birlikte işler karışıyor! İşte son bölüm yaşanan gelişmeler;

Son bölüm özeti:

Hayat Murat’a kendini affettirmek için ve eski günlere yeniden dönülmesi için elinden geleni yapar ancak birden bire çıka gelen gizemli kadın her şeyin alt üst olmasına neden olur.

Murat’ın herkesten sakladığı Hazal’ın kim olduğu da merak edilir. Murat’ı kıskanan Hayat’ın aldığı kararlar ise her şeyin değişmesine neden olacaktır. Çıkan gazete haberlerini hazmedemeyen Haşmet Dede ise Sarte’ye gelir ve işler karışır!

Aşk Laftan Anlamaz oyuncu kadrosu

Burak Deniz (Murat), Hande Erçel (Hayat) ,Merve Çağıran (İpek), Özcan Tekdemir (Aslı), Oğuzhan Karbi (Doruk), Demet Gül (Tuval),Metin Akpınar (Haşmet Dede), Süleyman Felek (Kerem), Betül Çobanoğlu (Derya), Cem Emüler (Nejat), Evren Duyal (Fadik), Sultan Köroğlu Kılıç (Emine), Oğuz Okul (Kemal), Gözde Kocaoğlu (Çağla), Nazan Diper (Azime)

Son Güncelleme: 25.11.2016 13:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş