13 Aralık 2016 Salı 12:29
Arka Sokaklar Müfettiş Veysel Kimdir?Gerçek Adı Ne,Diziye Neden Dahil Oldu?
 Televizyon ekranlarının en uzun soluklu dizisi olan arka sokaklara  yeni bir oyuncu dahil oldu.Uzun zamandır yayınlanmasına rağmen izlenme rekorları kıran polisiye dizi Arka Sokaklar dizisine Oktay Gürsoy dahil edildi.Televizyon ekranlarının ünlü oyuncusu Oktay Gürsoy dizide müfettiş Veysel Şahin karakteri ile karşımıza çıkıyor .Rıza Baba'nın geçmişte vermiş olduğu bir Emir ile Veysel'in hayatı tersine dönmüş devam eden mahkemeler ardından mesleğine geri dönen müfettiş Veysel bu defa Rıza babadan intikam almak için gelmiştir.

Müfettiş Veysel Şahin karakteri, Kanal D'nin cuma günleri ekrana gelen uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'da Rıza Baba'dan intikam alacak.,Arka Sokaklar Veysel kimdir sorusunun cevabını sizler için sayfamızda hazırladık.

Oktay Gürsoy kimdir

1 Ocak 1984 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen ünlü oyuncu tiyatro sinema ve dizi oyunculuğu yapmaktadır. Konya Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro oyunculuk bölümünde eğitimini aldıktan sonra ekran başına geçen ünlü oyuncu daha önce Konya Şehir Tiyatrosu'nda sahne almıştır 2006 yılında televizyon dünyasına Merhaba diyen oyuncumuz Oktay Gürsoy Hatırla Sevgili isimli dizide rol aldıktan sonra Dila Hanım, Behzat Ç ve Karayılan gibi önemli yapımlarda boy gösterdi. Şimdilerde kendisini Arka Sokaklar dizisinde Rıza babadan intikam almak için geri dönen müfettiş Veysel Şahin rolünde izleyeceğiz kendisine Mesleki ve özel yaşamında başarılar diliyoruz.

Son Güncelleme: 13.12.2016 12:33
Yorumlar

Google+'da Paylaş