20 Ocak 2017 Cuma 23:33
Arka Sokaklar 426.bölüm fragmanı çıktı mı 27 Ocak 2017 Cuma Kanal D

Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Arka Sokaklar dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor! 425.bölüm ile sevenlerinin karşısında olan dizi ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

Cuma akşamlarının en çok takip edilen dizilerinden olan başrollerinde ise Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Alp Korkmaz gibi isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar dizisi ile ilgili ayrıntıları aktarmaya devam ediyoruz.

Arka Sokaklar dizisinde bu hafta geçtiğimiz aylarda İstanbul Beşiktaş Vodafone Arena’da düzenlenen bombalı saldırı konu alınıyor.  İşte bu hafta yaşanan gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Suat’ın da Haydarberk ile birlikte Safranbolu’ya Hüsnü’nün yanına gider ve İstanbul’da evin reisliği bir süreliğine Metin’e kalır. Zeliha’nn bir gün önce yaptığı yayının işe yarayıp yarayamayacağı ise merak edilmektedir. Veysel’in ipliğinin pazara çıkması ile birlikte Hüsnü’nün İstanbul’a dönebileceği müjdesi verilir.

Mesut ve Ali ise hastaneye gider ve Ender’in ifadesini alırlar. Sezgin ve Veysel’in nerede olduğu ile ilgili bilgi almaya çalışan Mesut ve Ali’ye Ender hiçbir açık vermez. Ender Gökçe ile ilgili baskı yapılınca bildiklerini anlatır.

Sezgin’in bağ evinde olduğu ve en son Ender’e bir bomba düzeneği hazırlattığı da öğrenilen bilgiler arasında yer alır. Bu yaşananların ardından Veysel ve Sezgin’in arası açılmaktadır.

Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kanal D resmi sitesinin ardından gelişmeleri aktaracağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 21.01.2017 00:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş