16 Aralık 2016 Cuma 22:35
Arka Sokaklar 422.bölüm fragmanı çıktı mı 23 Aralık 2016 Cuma Kanal D
 Kanal D ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar dizisinde serüven devam ediyor. Ekibimiz yine zorlu görevlerde! 16 Aralık Cuma akşamı 421.bölüm ile sevenlerinin karşısında olan Arka Sokaklar dizisi ile ilgili haberimiz sizlerle!

 

Cuma akşamlarının en çok takip edilen yapımlarından bir tanesi de Arka Sokaklar diyebiliriz. Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizileri arasında yer alan ve 11.yayın yılı içerisinde bulunan Arka Sokaklar dizisi bu hafta 421.bölüm ile 16 Aralık Cuma akşamı sevenlerinin karşısına çıktı.

Başrollerinde Şevket Çoruh, Zafer Ergin, Alp Korkmaz, Özgür Ozan gibi isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar’da bu hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

421.bölüm özeti:

Komiser Muavini Mehmet işe başlamıştır. Yeni başlayan Mehmet ekibin tamamından fazlasıyla destek almıştır. Mesut, Ali ve Mehmet’in bulunduğu ekip gelen bilginin ardından Sezgin’in kaçacağı nokta olan sahile gelirler. Hüsnü, Hakan, Selin ve Arda’nın bulunduğu ekip ise Sezgin’in kır evine baskın yapar ve Şevki ve Hayri’yi tutuklu olarak ele geçirirler.

Ekip yaralanan Mehmet’i hemen hastaneye kaldırır ve ameliyata alınır. Ekip yine sezgin’in peşindedir.Sezgin’in planı ise eşi ve kızını alıp kaçmak yönündedir. Ekibimiz ise Sema üzerinden Sezgin’e ulaşmaya çalışır ve doğru yol üzerindedir.

Mesut ve Selin ise Sezgin ile karşı karşıya gelse de Sezgin’in hiçbir zaman acıması olmamıştır.

 

Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kanal D resmi sitesinin ardından 422.bölüm fragmanını sitemizde bulabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 16.12.2016 10:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş