03 Ocak 2017 Salı 19:17
Anne dizisi neden yayınlanmadı 3 Ocak Salı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
 Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Anne dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin 3 Ocak Salı akşamı yayınlanması beklenen bölümü ekranlarda olmadı. İşte detaylar!

 

Başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin, Beren Gökyıldız, Gonca Vuslateri gibi isimlerin yer aldığı Anne dizisinde heyecan devam ediyor. Bu hafta yayınlanması beklenen dizinin yeni bölümü ekranlarda olmadı ve hayranlarını üzdü.

Anne dizisi yeni yılda tamamlanması gereken prosedürlerin tamamlanması nedeniyle bu hafta ekranlarda olmadı. 10 Ocak Salı akşamı yayınlanacak ve heyecan kaldığı yerden devam edecek. İşte dizi ile ilgili gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Dizinin yayınlanan son bölümünde Turna Zeynep’in başının belaya girmemesini ister ve suskunluğuna son verip Şule ile mutluluk oyununa son verir. Cengiz ise Zeynep’in karşısına çıkar ve Turna konusunda bundan sonra tek muhatabın kendisi olduğunu belirtir.

Bu esnada Turna’yı pavyona götürmek isteyen Şule’nin ardından polisler pavyona Turna için gelir ve bütün müşteriler gider. Pavyon sahibi Cengiz’den o gecenin zararını ister. Cengiz ise bu durumu fırsatı çevirir ve Zeynep’ten parayı ister.

Cengiz’in bahanesi ise Turna’ya yeni bir hayat kurma bahanesi olacaktır.

Son Güncelleme: 03.01.2017 19:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş