13 Aralık 2016 Salı 22:31
Anne 9.bölüm fragmanı çıktı mı 20 Aralık 2016 Salı son bölüm özeti
 Star Tv’nin duygu yüklü dizisi Anne’de heyecan devam ediyor. Son olarak 13 Aralık Salı akşamı sevenlerinin karşısında olan sevilen dizi yine etkileyici sahnelerle sevenlerinin karşısında oldu. İşte dizi ile ilgili haberimiz..

 

Başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin, Beren Gökyıldız gibi isimlerin yer aldığı ve yürek burkan sahneleriyle gündeme oturan Anne dizisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Anne dizisi 8.bölüm ile hayranlarının karşısında oldu.

13 Aralık Salı akşamı sevenlerinin karşısında olan Anne’de bu hafta yaşananlar ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Zeynep Gönül’ün gerçek annesi olduğunu öğrenir ve annesine olan nefreti ile kendisine destek olan Gönül’e duyduğu minnet duygusunun arasında sıkışıp kalmıştır. Sonunda Turna ile birlikte yeni bir eve taşınırlar.

Şule ise Melek’in söylediklerinin ardından acısını yok saymaya çalışsa da bunu başaramaz. Cengiz’in tavırları ve yaşadıkları ile birlikte Şule İstanbul’u terk etme kararı alır. Cengiz’den kurtulması ise sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Gönül ise her şeyden habersizdir ve yılların hesabını sormak için karşısına dikilen Zeynep’i görünce ne yapacağını şaşırır .Gönül ise Zeynep’in canını daha fazla yakmak için cevap vermeme kararı alır. Cahide’nin de olaya dahil olması Gönül için ağır sonuçlara neden olacaktır.

 

Anne dizisi yeni bölüm fragmanı Star Tv’nin hemen ardından sitemizde yer alacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 13.12.2016 12:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş