29 Kasım 2016 Salı 22:39
Anne 7.bölüm fragmanı yayınlanıyor 6 Aralık Salı Star TV
 Ekranların sevilen dizilerinden olan Anne dizisi yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. Son olarak 29 Kasım Salı akşamı ekranlarda olan dizide bu hafta yaşananlar ve merak edilenler ile ilgili detaylar sizlerle..

 

Başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin, Beren Gökyıldız gibi isimlerin yer aldığı Anne dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana geniş bir hayran kitlesine sahip diyebiliriz. Etkileyici hikayesi ve her bölümde duygusal sahnelerle reytinglerde üst sıralarda yer alan Anne dizisi bu hafta 29 Kasım Salı akşamı 6.bölüm ile ekranlarda oldu.

Zeynep ve Turna’nın hikayesini ele alan Anne dizisinde bu hafta yaşananlar şu şekildeydi;

6.bölüm özeti:

Şule adım adım Zeynep ve Turna’ya yaklaşmaya devam etmektedir. Zeynep korku içerisindeki Turna’yı korumaya çalışırken kendini Gönül’ün yanında hastanede bulur. Şule ise yaşananların ardından son çare olarak Ali’den yardım ister. Ali ise onu yüzleşmekten korktuğu gerçeklerle karşı karşıya getirir.

Gönül ise hastalığını yok sayar ve hastaneden çıkmaya çalışır. Zeynep ve Turna’nı sayesinde ise hayatının en güzel gününü yaşar. Şule ise sonunda kızının izini bulur. Şule ile Turna yüz yüze gelir ve geçmiş hakkında kimsenin bilmediği gerçekler ortaya çıkar!

Yıllarca Şule’nin yanında Melek olarak hayatını devam ettiren ve yeni hayatında ise Zeynep ile Turna olmayı seven küçük kız için artık karar zamanı gelmiştir. Şule ile Zeynep arasında kalan küçük kızın seçimi herkesi derinden etkileyecektir!

Anne dizisi her Salı akşamı saat 20.00’de Star Tv’de!

Son Güncelleme: 28.11.2016 11:42
Yorumlar

Google+'da Paylaş