24 Ocak 2017 Salı 10:41
Anne 13.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 31 ocak Salı Star Tv

Star TV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Anne dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 24 Ocak Salı akşamı sevenlerinin karşısında olan Anne dizisi ile ilgili merak edilenler ve haberimizin ayrıntıları sizlerle!

2016 yılının son dönemlerinde yayın hayatına merhaba diyen ve büyük bir ilgi gören Anne dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Vahide Perçin, Cansu Dere, Beren Gökyıldız gibi isimlerin oynadığı Anne dizisi bu hafta 13.bölüm ile ekranlarda oldu.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizide bu hafta yaşanan gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Komiser Sinan’ın Cahide’nin evinde Zeynep’i araması ile birlikte tüm aile şok olur. Cahide ise Zeynep’i evlatlıktan çıkarmak zorunda kalır ve bunun üzüntüsü ile kapıya gelen polislerin gelmesi ile birlikte bir kez daha sarsılmıştır.

Turna ise anne sevgisini ve sıcaklığını Zeynep bulur ve son yaşananlardan sonra ona iyice bağlanır. Minik kalbi polislerin Zeynep’i tutuklama ihtimali endişesi içerisine girer.

Turna Zeynep’ten bir dakika bile ayrılmak istemez. Zeynep ise kızının haline kahrolur. Üstelik  tehlike artık enselerine binmiştir. Zeynep yaşananların ardından Turna’yı da alıp yurt dışına kaçma kararı alır. Ali ise Zeynep’e yardımcı olabilmek için eskiden tanıdığı olan komiser Sinan ile görüşür ve bilgileri alır.

Anne dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Star Tv Anne resmi sayfasının ardından sizlerle birlikte olacak. Detaylar için tıklayınız.

Yorumlar

Google+'da Paylaş