20 Aralık 2016 Salı 23:02
Anne 10.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 27 Aralık 2016 Salı Star Tv
 Star Tv ekranlarının yeni sezona damga vuran dizileri arasında yer alan Anne dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Yoluna başarılı bir şekilde devam eden Anne 9.bölüm ile 20 Aralık Salı akşamı ekranlarda oldu. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Cansu Dere, Vahide Perçin, Gonca Vuslateri, Beren Gökyıldız gibi isimlerin yer aldığı ve Salı akşamlarına damga vurmaya devam eden Anne dizisi tam gaz devam ediyor.

Yayınlanan duygusal sahneleri ile kısa süre içerisinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Anne dizisi bu hafta 20 Aralık Salı akşamı 9.bölüm ile ekranlarda oldu.

9.bölüm özeti:

Turna’nın okul önünde Şule tarafından apar topar götürülmesi ile birlikte Zeynep adeta mahvolur ancak yapabileceği pek de fazla bir şey yoktur. Turna’dan haber alabilmek için her yolu deneyen Zeynep Ali’den Şule’yi bulmasını ister. Ali de her yerde Şule’yi ararken Duru da onun peşine takılmıştır.

Şule ise kızıyla eski mutlu günlerine dönmek için uğraşmaya devam etmektedir. Turna ise yaşadığı olayın etkisi ile birlikte içine kapanır ve Şule ile tek kelime konuşmaz.

Cengiz de Turna’nın gelişi ile birlikte iyice gerilir ve çocuğa eziyet etmeye devam eder. Ortalığın toz duman olmasını fırsat bilen Rıfat ise Zeynep’ten para sızdırmaya başlar!

 

Anne dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Star TV resmi sayfasının ardından gelişmeleri yerel haber ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 20.12.2016 12:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş