22 Kasım 2016 Salı 15:22
Altınsoylar dizisi ne zaman bitiyor final tarihi
Kanal D’nin yeni dizileri arasında yer alan ve her cumartesi akşamı yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Altınsoylar dizisinden sevenlerine kötü haber geldi. Dizi erken final kararı aldı. İşte detaylar..
 
Sezonun yeni dizilerinden bir tanesi de Altınsoylar dizisi olmuştu. Kanal D’nin büyük beklentiler içerisinde olduğu yapımcılığını ise O3 Medya’nın üstlendiği Altınsoylar dizisinden sevenlerine kötü haber geldi. Altınsoylar dizisi erken final yaparak ekranlara veda edecek.

Son olarak geçtiğimiz cumartesi günü 3.bölümü ile yayınlanan ve dizi sektöründe reytinglerde büyük bir şok yaşayan Altınsoylar Total’de 39. Sırada AB grubunda ise 52.sırada yer almıştır.
Yapımcısını ve Kanal D’yi büyük şaşkınlık içerisinde bırakan Altınsoylar için final kararı alındı. Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın, Bennu Yıldırımlar gibi isimlerin yer aldığı Altınsoylar dizisinin 6.bölümü çekiliyor.

Reytinglerde ard arda kötü sonuçlar alan Altınsoylar dizisinin ekibine final kararı açıklandı. 6.bölümü ile ekranlara veda edecek olan Altınsoylar’da son bölümde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Altınsoylar A.Ş’de işe başlayan Oğuz sudan çıkmış balık gibi bocalamaya devam eder. Kadınların göz hapsinde olan Burcu malikanede zor saatler yaşamaktadır.
Bir an önce kaçış parasını denkleştirip Amerika’ya kaçmayı kafasını koyan Burcu geçek Oğuz’u bulmak için harekete geçer. Bulduğunda ise her ikisi için de dönülmez yolların açılmasına neden olacaktır.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş