13 Aralık 2016 Salı 16:41
Adını Sen Koy Dizisi Bitiyor mu Final mi Yapacak?
 Adını Sen Koy dizisi final mi yapıyor ekranlarda beğenilerek izlenen Adını Sen Koy dizisi hakkında çıkan dedikodular hızla yayılmaya devam ediyor .Ocak ayında final yapacağı haberleri yayınlanan dizinin yapımcısı tarafından resmi açıklama beklenirken, haberle ilgili detayları sizler için sayfamızda hazırladık.

TRT 1 ekranlarının beğenilen dizisi Adını Sen Koy 19 Eylül tarihinde izleyici karşısına çıkmıştı.Ancak bizi beklediği reyting başarısını yakalayamayınca hayal kırıklığına uğrattı. TRT bu güzel diziyi tam anlamıyla tanıtamadı. Şimdilerde dizinin final kararı aldığı ile ilgili dedikodular hızla yayılıyor .

Adını Sen Koy dizisi hayran kitlesi artmaya devam etse de yeterli reyting rakamlarını alamadığından dolayı erken final kararı alması magazin gündeminde konuşmaya başladı. Adını Sen Koy erken final yapar mı ocak ayında biteceği doğru mu TRT1 de reyting kurbanı olan Adını Sen Koy dizisinin ne zaman bitecek merak konusu oldu.

Devlet televizyonu olan TRT kanalı reyting rakamlarına göre dizi bitirmeye ahlak edilmemiş bir kanalda ancak Adını Sen Koy dizisi reyting sıralamalarında ilk 30'a bile giremeyince bu konuda TRT artık inceden inceye düşünmeye başladı. Adını Sen Koy dizisinin yapımcısı ile görüşerek diziye canlılık gelmemesi halinde Aralık ve Ocak ayında diziyi bitireceğini açıkladı. Adını Sen Koy dizisinin yakından takip eden hayran kitlesi buna üzülecekler sizde bu dizinin meraklıysanız ve dizinin bitmesini istemiyorsanız yorumlarınızı ve görüşlerinizi yazarak sesinizi duyurabilirsiniz.

Son Güncelleme: 13.12.2016 22:26
Yorumlar

Google+'da Paylaş