28 Ocak 2017 Cumartesi 18:35
Adı Efsane Melis Almila Ada Kimdir Yaşı Oynadığı Diziler
 Kanal D ekranlarında yeni bir dizi daha dizi severlerin karşısında oldu. Başrollerinde Erdal Beşikçoğlu, Gökçe Bahadır gibi isimlerin oynadığı Adı Efsane dizisinde Tarık Hoca’nın kızı Melis karakterini canlandıran Almila Ada’yı sizler için yakından tanıdık. İşte detaylar.

 

Tarık Hoca vakti zamanında oldukça iyi bir kariyeri olan bir basketbolcudur ancak geçirdiği kazanın ardından basketbolu bırakmak zorunda kalmıştır. Eşini kaybettikten sonra kızlarının velayetini de kaybeden Tarık Hoca’nın artık düzenli bir hayatının olması gerekmektedir.

Adı Efsane dizisinde Tarık Hoca’nın büyük kızı Melis karakterini canlandıran Almila Ada’yı sizler için daha yakından tanımak istedik.

Almila Ada kimdir?

Adı Efsane dizisinin genç isimlerinden bir tanesi olan Melis karakterini canlandıran Adı Efsane son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde rol almıştı.

1996 yılında dünyaya gelen Adı Efsane 1.74 boyunda ve 46 kilodadır. Saç rengi kumral olan Adı Efsane yeşil gözlüdür. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda oyunculuk eğitimi alan Adı Efsane Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde Nehir karakterini canlandırmıştı.

Adı Efsane Melis Kimdir?

İlk bölümü ile 28 ocak Cumartesi akşamı yayınlanan Adı Efsane dizisinde Tarık Hoca’nın büyük kızı Melis 17 yaşında. Kıvanç ile olan 2 yıllık ilişkisinin ardından Hakan ile tanışan Melis zamanla Hakan’ın nasıl birisi olduğunu sorgulamaya başlayacaktır.

Son Güncelleme: 28.01.2017 18:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş