05 Şubat 2017 Pazar 19:49
Adı Efsane Kıvanç Emre Bey kimdir kaç yaşında
 Kanal D ekranlarının yeni dizisi Adı Efsane’den merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin öne çıkan genç isimlerinden olan ve Kıvanç karakterini canlandıran Emre Bey ile ilgili ayrıntıları sizler için hazırladık. İşte detaylar!

 

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Rojda Demirer, Göçke Bahadır gibi isimlerin oynadığı ve her cumartesi akşamı yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olmaya devam eden Adı Efsane dizisinin öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Kıvanç karakterini canlandıran Emre Bey oldu.

Melis’in sevgilisi olan ve Hakan ile sürekli olarak karşı karşıya gelen Kıvanç ile ilgili bilgiler yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle!

Adı Efsane Kıvanç kimdir?

Adı Efsane dizisinin genç isimlerinden olan Kıvanç 18 yaşındadır. Varlıklı bir ailenin oğlu olan Kıvanç Melis’in de erkek arkadaşıdır. 2 yıldır Melis ile ilişkileri devam eden Kıvanç hayatlarına aniden dahil olan Hakan ve arkadaşları karşısında kendi üstünlüğünü kabul ettirmek ve Melis’i kaybetmemek için de elinden geleni yapar.

Emre Bey kimdir?

Emre Bey 1997 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu olan Emre Bey ilk olarak 2015 yılında Aşk Zamanı dizisinde rol almıştır be oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Adı Efsane dizisi ile birlikte ikinci deneyimini yaşayan Emre Bey ülkemizin gelecek vaad eden isimlerinden olarak nitelendiriliyor.

Son Güncelleme: 05.02.2017 19:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş