28 Ocak 2017 Cumartesi 18:12
Adı Efsane Hakan kimdir Cem Yiğit Üzümoğlu kaç yaşında?  2017

 Kanal D ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Adı Efsane dizisinin oyuncu kadrosundaki isimleri sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz. Dizinin genç isimlerinden olan ve Hakan karakterini canlandıran Cem Yiğit Üzümoğlu ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Cumartesi akşamlarına yepyeni bir dizi daha merhaba dedi! Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Rojda Demirer, Almila Ada, Gökçe Bahadır gibi isimlerin yer aldığı Adı Efsane dizisinin dikkat çeken isimlerinden bir tanesi de Hakan karakteri oldu.

Arkadaş grubunun asi isimlerinden olan ve  Tarık Hoca’ya daha şimdiden zorluk çıkartmaya çalışan Hakan karakterini canlandıran Cem Yiğit Üzümoğlu’nu sizler için yakından tanımaya çalıştık.

Cem Yiğit Üzümoğlu kimdir?

Dizinin genç isimlerinden olan ve gelecek vaad eden Cem Yiğit Üzümoğlu 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Konservatuar bölümünden oyunculuk eğitimini alan Cem Yiğit Üzümoğlu 23 yaşındadır ve Adı Efsane dizisi ile oyunculuk kariyerine resmen başlamıştır.

Adı Efsane Hakan kimdir?

Dizinin öne çıkan isimlerinden bir tanesi de Hakan olacak diyebiliriz. Tarık Hoca’nın kuracağı takımın önemli parçalarından bir tanesi olacak olan Hakan ilk başlarda Tarık Hoca’ya karşı tavır alacak olsa da zamanla onu sevecek.

Basketbol takımında yer alacak olan ve arkadaş grubunun en asi isimlerinden olan Hakan karakterini 23 yaşındaki Cem Yiğit Üzümoğlu canlandırıyor.

Adı Efsane dizisi her cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Son Güncelleme: 17.02.2017 08:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş