28 Ocak 2017 Cumartesi 18:50
Adı Efsane Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimler Var Karakter isimleri
 İlk bölümü ile 21 Ocak Cumartesi akşamı sevenlerinin karşısında olan ve bundan böyle Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek olan Adı Efsane dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunu sizler için yakından tanıdık. İşte detaylar..

 

Hayatı basketbola adanan bir isim Tarık Aksoy.. Geçirdiği kazanın ardından hayatı değişen kızlarını ve her şeyi kaybeden Tarık Hoca’nın sıfırdan başlama hikayesini ele alan Adı Efsane dizisinin oyuncuları ise şu şekilde;

Erdal Beşikçioğlu ( Tarık Aksoy )Dizimizin en önemli ismi şüphesiz. 40 yaşında ve eski milli basketbolcu. Zirvedeyken geçirdiği sakatlığın ardından önce spor kariyerini ardından ise sahip olduğu her şeyi kaybeder. Kızlarını da kaybeden Tarık Hoca dizimizin çırpınan ve kızlarını yeniden kazanmak isteyen ismi.

Gökçe Bahadır ( Bahar Karagöz )

İdealist bir edebiyat öğretmeni olan Bahar öğretmen henüz yeni atandığı okulda yeni olan sadece o değildir.

Rojda Demirer ( Seçil Karahan )

Tarık’ın ölen eşinin kardeşi olan Seçil galeri sahibi bir heykeltıraştır. Yeğenlerinin velayetini elinde bulunduran Seçil Melis ve Zeynep’i Tarık’tan tamamen koparmanın peşindedir.

Almila Ada ( Melis Aksoy )

Tarık’ın büyük kızı Melis.. 17 yaşında bir kolejde okuyor. Kıvanç ile olan ilişkisi bittikten sonra Hakan ile tanışır ve babasını affedemez.

Cem Yiğit Üzümoğlu ( Hakan Şahin )

18 yaşında olan Hakan Tarık’ın koç olarak geleceği okulda öğrencidir. Mahalledeki arkadaşlarıyla kendilerine ait bir düzen kuran Hakan Tarık Hoca’nın takımında yer alacak.

Baran Bölükbaşı ( Fikret Yurdakul )

Hakan’ın en yakın arkadaşlarından olan Fikret 17 yaşında ve bir lise öğrencisi. Basketbola olan yeteneğini Tarık ile keşfeder.

Son Güncelleme: 28.01.2017 18:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş