28 Ocak 2017 Cumartesi 19:09
Adı Efsane dizisi nerede çekiliyor? Çekildiği okul hangi şehirde?
 Kanal D ekranlarının çiçeği burnunda dizileri arasında yer alan Adı Efsane dizisi ile ilgili tüm merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. 28 Ocak Cumartesi akşamı ilk bölümü ile ekranlarda olan dizinin çekildiği yer ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Cumartesi akşamlarına damga vuracak yepyeni bir dizi sevenlerinin karşısında oluyor! Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır, Almila Ada, Rojda Demirer gibi isimlerin rol aldığı Adı Efsane dizisi ilk bölümü ile 28 Ocak Cumartesi akşamı yayınlandı ve bundan sonra her cumartesi akşamı saat 20.00’de ekranlarda olmaya devam edecek.

Erdal Beşikçioğlu’un canlandırdığı Tarık Aksoy bir döneme damga vurmuş eski bir basketbolcudur. 40 yaşında olan Tarık Aksoy’un Zeynep ve Melis adında iki kızı vardır.

Geçirdiği sakatlık ardından basketbolu bırakmak zorunda kalan Tarık Aksoy zamanla her şeyini kaybeder ve en sonunda kızlarının velayetini kızların teyzeleri olan Seçil Hanım alır.

Tarık Aksoy her şeye yeniden başlamak ve kızlarını geri alabilmek için düzenli bir hayata ihtiyacı vardır ve bir okulda koç olarak işe başlar ancak Aksoy’un işi sanıldığından daha zordur.

Adı Efsane dizisi Nerede Çekiiyor?

Kanal D ekranlarının yeni yıldızlarından olan Adı Efsane dizisi İstanbul’un merkez ilçelerinden bir tanesi olan Fatih’te çekilmeye devam ediliyor. Sultanahmet Teknik Meslek Lisesi’nde çekimlerin devam edildiği Adı Efsane dizisi aynı zamanda çeşitli ilçelerde de çekim yapıyor.

Son Güncelleme: 28.01.2017 19:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş