18 Ocak 2017 Çarşamba 09:14
17 Ocak Hayat Şarkısı Son Bölümde Neler Oldu?

Hayat Şarkısı 17 Ocak Salı Son Bölüm Neler Yaşandı? Kerim ve Hülya Neden Kaçırıldı? Bayram Bey Kerim ve Hülya'nın kaybolduğunu öğrendikten sonra neler yaptı merak ediliyor. Olayı araştıran Hüseyin Kerim ve Hülya'yı kimin kaçırdığını öğreniyor. Ayrıntılar haberimizde

17 OCAK HAYAT ŞARKISI SON BÖLÜM NELER YAŞANDI

Hayat şarkısının dün 17 Ocak Salı günü yayınlanan son bölümünde yine heyecan doruklardaydı. Geçtiğimiz bölüm Hülya ile tartışan Kerim Hülyanın trafik kazası geçirmesi sonucu kendisini suçladı. Trafik kazası geçiren Hülya çocuğunu kaybetme korkusu yaşadı. Ancak korkulan olmadı ve bebeğin sağlığı gayet yerinde. Kerimden ayrılmayı kafasına koyan Hülya birdaha Kerim'i görmek istemediğini söyleyin gözlerden uzak bir yere kaçtı.

BAYRAM BEY KERİM VE HÜLYA'NIN KAÇIRILDIĞINI ÖĞRENİNCE NELER YAPTI

Bayram Bey tüm olup bitenlere rağmen Hülya'ya sahip çıkarak ona yardım etti. Ancak işleri biraz ileri götüren Bayram Bey Kerim ile Hülya'nın tekrar bir araya gelmesi için bir plan yaptı. Yaptığı plan Kendi oğlu ve gelinini kaçırtarak gözlerden uzak bir yere kapatmaktı.Bunu yaparak ikilinin zor şartlar altında tekrar konuşmaya başlaması ve aralarının düzelmesini sağlamaktı.

Ancak hiçbirşey planlandığı gibi gitmedi. Kendilerini babalarının kaçırttığından haberi olmayan Kerim ve Hülya bir plan yaparak evden kaçmaya kalktı. Kerim aniden Hülya'nın doğum sancılarının başladığını ambulans çağırmalarını ve kendilerine yardım etmelerini söyledi. Hülya'nın yardım çığlıklarını duyan Bayram Bey'in adamları paniğe kapılıp kapıları açar bunu fırsat bilen Hülya ve Kerim evden kaçar. Evden kaçan ikili ormanlık alana doğru kaçar.

HÜSEYİN KERİM VE HÜLYAYI KİMLERİN KAÇIRDIĞINI ÖĞRENDİ

Bu arada olayları araştıran Hüseyin bir Bilgisayarcıdan yardım alarak Kerim ve Hülya'nın telefonlarından alınan en son sinyal yerlerini öğrenir. Öğrendiği yere giden Hüseyin ve Mahir hemen Kerim ve Hülyanın bulunduğu konağa gider. Ancak olay yerine vardıklarında ikili çoktandır oradan uzaklaşmıştır. Daha sonra dönüş yoluna giren Mahir ve Hüseyin donmak üzere olan Hülya ve Kerim'i yol kenarında bularak eve dönerler.

Hüseyin araştırmaları sonucu olayın arkasından Babasının çıktığını öğrendi. Babasına böyle bir şeyi neden yaptığını soran Hüseyin her şeyi doğrusu ile anlatmaları gerektiğni söyledi. Bayram Bey ise kesinlikle Kerim ve Hülya'nın haberi olmaması gerektiğini söyleyerek dellileri de ortadan kaldırdığını anlattı. Bayram Bey olayın vehameti üzerine sinirlenerek kimsenin olmadığı bir yerek giderek sakinleşmeye çalıştı.

Son Güncelleme: 20.01.2017 23:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş