Cani Anne Evladının Canına Kıydı

112

Küçücük 56 günlük olan bebeğini zehirledi ve hayatına son verdi. Samsun ilin de kadın bebeğini mamasına ilaç kattı ve mamasını yedirdi. Mamasını yedirdikten sonra kendisi de intihar etmek istedi. Bebek acil hastaneye götürüldü ama bebek hayatını kaybetmişti. Bebeği zehirleyen kadın tutuklandı. Psikilojisi bozulan cani anne daha iki aylık olan bebeğine kıydı. Bebeğinin mamasına ilaç kattı ve bebeğine içirdi. Bebeğine mamasını yedirdi ve cani anne daha sonra kendiside canına kıymak istedi. Bebek hemen acil servise götürüldü fakat bebek hayata çoktan gözlerini yummuştu. Bebeği zehirleyen adı sözde anne olan şahıs tutuklanarak ceza evine gönderildi.

 

Samsun da önce bebeğine ilaç verdi sonra kendi de ölmek istedi. Bu olay samsun ilinin Canik ilçesin de akşam saatlerin de meydana geldi. Gelen bilgiye göre anne bunalıma girdi bunalım sonucun da hem çocuğuna ilaç içirdi hemde kendi içerek intihar etmeyd kalktı.  Kadın bebeği ben ölüncr kimse bakamaz diye ilaç içirdiğini dile getirmiş.

Kadının psikolojisi bozulduğundan kndi intihar etmek yerine çocuğuma kimse bakamaz diye önce onu öldürmek istedi. Onun mamasına zehir kattı ve bebeğine içirdi. Mamayı içen bbek hayata gözlerini yumdu. Cani anne ise soruşturmasın da ben kendim intihar edecektim. Ben bebeğimi düşündüm. Ben ölünce ona kimsenin bakamayacağını düşündüm. Bu nedenle de önce onu öldürmye kalktım. Daha sonra kendim intihar ettim dedi.

 

 

Eve gelen baba eşi ve bebeğin hareketsiz bir şekil de buldu ve acil ambulans çağırarak hastaneye götürüldü. Bebek kaldırıldığı hastane de hayatını kaybetti. Anne ise önce tedavi edildi sonra tutuklanarak göz altına alındı. Kadın suçunu itiraf etti ve cezaevine götürüldü.

Eşi eve geldi ve yerde bebeğini haeketsiz bir biçimde karşıladı.  Acılı baba hemen 112 servise haber verdi. Eve ambulans geldi bebeğe ilk müdahaleyi yapmak istedi fakat bebek hareketsiz bir biçimdeydi. Bebek hayata gözlerini yummuştu. Bebeğin neden öldüğüne dair bilgi sahibi olmak için otopsi yapılmaya gönderildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here