Burcu Güneş Yeni Şarkısına Klip Çekti

118

Burcu güneş yeni daraduman adlı single ı çıkarmıştı. Bu single ı için klip çeken burcu güneş klibin de otostop çekiyor ve otostop çektikten sonra otostop çektiği klibinde ki adama sevgi besleyerek aşık oluyor. Bu Aşk giderek büyüyor. Burcu güneş bu canlandırdığı hikaye ile hayranları tarafından çok fazla izlenip seviliyor ve çektiği sahneler dikkat çekerek beğeniliyor. Hayranları burcu güneştn bir klip bkliyorlardı. Burcu günş ise hayranlarını kırmayarak yeni bir klip çekiyor. Bu klip izleyiciler tarafından çok ilgi görüp çok beğenileceğe benziyor. Burcu güneşin şimdiye kadar bütün klipleri tutulmuştu. Bu klibinin izleyiciler tarafından tutulup tutulmayacağı merak konusu.

 

Burcu güneşin söylediği şarkının  müziği ve söz kısmı eflatuna aittir. Okan akan akı tarafından düzenlenmiştir. Bu şarkının klibini murat joker çekti. Klip kilyosta çekildi ve 18 saate yakın bir süre sürdü. Bu klipte burcu güneş ile birlikte engin türker oynadı. Klipte burcu güneş bir adama otostop çekiyor ve orada otostopu çektiği adamın arabasına biniyor. Daha sonra ise otostop çekip arabasına bindiği o adama sevgi besleyerek ciddi anlam da aşık oluyor. Bu klip ve klibin konusu herkes tarafından çok beğenileceğe benziyor. Burcu günş yine bu yaza damgasını vuracak bir parça ve klip hazırlıyor. Bu klibin çalışmaları hala devam ediyor.

 

 

Burcu güneş çektiği klipte otostop çektiği adama aşık oldu ve bu sahne de sosyal medya burcu güneş sevenleri tarafından büyük ilgi ile izlendi. Burcu güneş sevenleri burcu güneşten yeni şarkı ve yeni klip istemişti. Burcu günşte hayranlarını kırmayarak yeni şarkısına klip çekmeye başladı. Burcu günşin çektiği klip alışıgelmişlerin dışında çekiliyor ve bu klipte burcu güneş bir adama otostop çekiyor. Adam duruyor ve burcu güneş otostop çektiği o adamın arabasına biniyor. Burcu güneş arabasına bindiği adama aşık oluyor ve ona karşı büyük ilgi duyuyor

Klip yayınlanır yayınlanmaz izleyiciler tarafından çok fazla izlenerek trend topik oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here