01 Aralık 2016 Perşembe 15:49
The Walking Dead’in 7. sezonu internetten neden izlenemiyor
İzleyicinin beğeni ile takip ettiği TheWalkingDead  dizisinin 7.sezonu neden internetten izlenemiyor?bu sorunun yanıtını öğrenmek için haberimize göz atabilirsiniz.

Yeni sezona bomba gibi giriş yapan TheWalkingDead’inyayınlanan 5.bölümü izleyiciye  aynı anda  gerilim  dolu ve duygusal anlar yaşattı. Öte yandan dizinin hayranları TheWalkingDead’i internettenizleyemiyorlar .Telif hakları nedeni ile TheWalkingDead dizisi   yalnızca ABD menşeili FX kanalında yayınlanıyor.
Bir çok kişinin tutkunu olduğu dizi TheWalkingDead 7.Sezon 6.bölümün fragmanı yayınlandı.TheWalkingDead 6.bölüm  fragmanı ile ilgili  ayrıntılı bilgi haberimizde….

Dizide Negan’ın acımasız halleri izleyiciyi şok etti. Son bölümde Darly’ı esir alan Negan’ın ne yapacağı merak konusu.

TheWalkingDead nerden izlenir?

Sevilen dizi önceki sezonlarda  her hafta Amerika’da pazartesi günleri yayınlandıktan sonra  aynı gün Türkiye’de  de yayınlanıyordu.TheWalkingDead’in  yeni bölümleri pek çok dizi sitesinde alt yazılı olarak yayınlanıyordu .Dizinin telif haklarına sahip olan FoxChannel  dizi sitelerine ihtarname göndererek telif yasalarına uymaları hususunda uyarılarda bulundu.

TheWalkingDead’ın Türkiye’de alt yazılarını hazırlayan Nazo 82 nikliçevirmeden  artıkdizinin çevirisini yapmayacağını duyurdu. Dizinin müdavimleri TheWalkingDead’ıTürkiye’de  yasal yayıncı olarak FX  kanalından seyredilebiliyor.

TheWalkingDead’ın 7.sezon 6.bölümü yayınlandı. Fakat bir çok kişi  telif engeli nedeni ile dizinin yeni bölümlerin seyredemediler.Dizinin  yeni sezon  bölümlerini izleme fırsatı yakalayanlar ise  koltuklarından  kalkamadılar. TheWalkingDead  7.sezon 1. bölümü nefes kesti. Abraham ve Glenn’in ölümü ile Negan’ın ne kadar kötü bir karakter olduğu anlaşıldı.

Son Güncelleme: 01.12.2016 15:51
Yorumlar

Google+'da Paylaş